DKE-1630/2-X24-DC Atos solenoid valve cetop5
DKE-1630/2-X24-DC Atos magnetventil Cetop5
Osanumero:
DKE1630/2-H
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Aktivointityyppi
Manual emergency override, Solenoid
Jännite
24 V
Kiristysmomentti
15 Nm
Lämpötila max.
+80 °C
Lämpötila min.
-20 °C
Mallikoodi
DKE-1630/2-X24-DC
NG ISO-koko
NG10
Paine T maks.
210 bar
Paine max.
350 bar