S500-16IL elbow, 90 °
S500-16IL elbow, 90 °
Varenummer:
CU-16
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bushing Ø16
Varenummer: B-16
B
36,5 mm
B1
36,5 mm
Diameter pipe
16 mm
J
7/8-14 JIC
J1
7/8-14 JIC
Pressure max.
350 bar
T
16 mm
T1
16 mm