CO-10-3/8/71
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
CO-10-3/8/71
Adapter 90°, Utv-JIC, Utv-G, Ställbar, Syrafast
Tillbehör (1)
Back-up ring 10mm AISI316
Partnumber:
B-10/71
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Diameter pipe
10 mm
Material
Acid-resistant steel
Material quality
AISI 316L
Model code
Pressure max.
350 bar
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-20 °C