BEA25HA50P01
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
BEA25HA50P01
Electrical pressure indicator - 2.5 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Pressure Measurement Bar
0 - 2,5 Bar
Pressure max.
50 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-25 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,13 Kg
Nettovikt
0,13 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Elektrisk trykindikator - 2.5 bar