AI15LR3/8X/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
AI15LR3/8X/7
Stud fitting female - ø15L x 3/8" BSP - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Volz
Diameter pipe
15 mm
Material
Stainless steel
Pressure max.
315 bar
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-55 °C