A38SR11/4X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
34 varianter
Utvald variant:
A38SR11/4X
Stud fitting - ø38S x 1.1/4" BSP
Tillbehör (2)
Alternativ (1)
Skärring 38S
Artikelnummer:
DPR38S
Omløber - ø38S - M52x2
Artikelnummer:
M38S
Indskruning - ø38S x 1.1/4" BSP - WD pakning
FXGE38SR114WD
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
38 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M52x2
Modell kod
XA38SR114ZN
Märke namn
Gates
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar