5TIR112358
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112358
SD25/3 bolt kit 3 sections
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
358 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm