5TIR110368
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR110368
SD16/5 bolt kit 5 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
368 mm
Number of sections
5
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm