5TIR108383
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5TIR108383
SD6 boltkit 8 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
383 mm
Number of sections
8
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm