4CAV603000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
4CAV603000
CD cable, 3000mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
150 mm
Brand Name
Walvoil
Cable length
3 m
Model code
4CAV603000
Thread 1 metric
M6
Thread 2 metric
M16x1,5
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,83 Kg
Netto vægt
0,83 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
CD kabel, 3000mm. Walvoil
Andre kigger på
CD kabel, 2000mm. Walvoil
CD kabel, 2000mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV602000
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
CD kabel, 1000mm. Walvoil
CD kabel, 1000mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV601000
CD kabel, 1500mm. Walvoil
CD kabel, 1500mm. Walvoil
CD kabel, 2500mm. Walvoil
CD kabel, 2500mm. Walvoil
CD kabel, 1250mm. Walvoil
CD kabel, 1250mm. Walvoil
CD kabel, 3500mm. Walvoil
CD kabel, 3500mm. Walvoil
CD kabel, 1750mm. Walvoil
CD kabel, 1750mm. Walvoil