PVSK32-SPOOL-CC-40L-HPCO-PVML
PVSK32-SPOOL-CC-40L-HPCO-PVML
Artikelnummer:
157B9645
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Contamination level max.
23/19/16 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
40 lpm
Oil viscocity recommended
12 - 75 cSt
Pressure T max.
40 bar
Pressure continous max.
350 bar
Pressure intermittent max.
420 bar
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C