Rørholder ø9.5 - Sort Glat Polyamid - DIN 1 - 109.5A-PA-H
Varenummer:
109.5APAH
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
Partnumber: AS1
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
Partnumber: DP1A
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
9,5 mm
DIN size
1
Diameter pipe
9,5 mm
Group Stauff
1A
H
26 mm
L1
37 mm
L2
20 mm
Material
Polyamide
Model code
109.5A-PA-H
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Type
Smooth
Width
30 mm