105X115X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
105X115X7/10
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
105 mm
Diameter outer
115 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm