0MC12002001
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
0MC12002001
Press. relief valve 50-200bar MC12A/0-S-2-B
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Cavity
CAV 12-2
Contamination level max.
20/18/14 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
100 lpm
Model code
MC12A/0S2B
Oil viscocity recommended
10 - 200 cSt
Pressure max.
200 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Torque tightening
70 Nm