0MC10002000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
0MC10002000
Overtryksventil 40 LPM 50-200 bar MC10A/0S2B
Specifications
Dimensions and shipping
Cavity
CAV 10-2
Flow Nominel
40 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/14 - ISO 4406
Model kode
MC10A/0S2B
Mærke navn
Walvoil
Olieviskositet anbefalet
10 - 200 cSt
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
70 Nm
Tryk maks.
200 bar