09BP0808-80
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
65 variants
Chosen variant:
09BP0808-80
Bushing 1/2 BSPx1/2 BSP 60 gr. L=80 mm.
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
I.M.M Hydraulics
CH1
27 mm
F
G 1/2 BSP
F1
G 1/2 BSP
H
27 mm
L
80 mm
L2
14 mm
Material
Steel
Pressure max.
315 bar
Surface treatment
Electro zinc plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread inner
Thread outer
Ø tube
12 mm mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
N.muffe 1/2 BSPx1/2 BSP 60gr. L=80 mm.