06.07X1.78S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
06.07X1.78S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
6.07 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C