01BP04-10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
01BP04-10
Adaptor 1/4" BSP w. 1.0mm bore
Specifications
Dimensions and shipping
Dysestørrelse
1 mm
Gevind udvendig
G 1/4 BSP
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
Overfladebehandling
Electro zinc plated
Vinkel
0 °
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,03 Kg
Net weight
0,03 Kg
Country of origin
GBR
Intrastat code
Product information
Brystnippel 1/4" BSP m. 1.0mm boring
Others has been looking for
Adaptor 1/4" BSP w. 0.9mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.9mm bore
Partnumber:
01BP04-09
Package size:
Min. order quantity is:
500 pcs
Adaptor 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Partnumber:
01BP04-06
Min. order quantity is:
1 pcs
Adaptor 1/4" BSP - Solid
Adaptor 1/4" BSP - Solid
01BP04-SPEC.
Adaptor 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 1.5mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 1.5mm bore
Adapter BSP male x BSP male - For restrictor, Blank only
01BP06-SPEC.
Adapter BSP male x BSP male - For restrictor plug predrilled M threa
02BP0804M5
Adaptor 1/4" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. M5 thread for nozzle
01BP04M5
Adapter BSP male x BSP male - with restrictor
02BP0804-06
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore
Adaptor 1/2" BSP - Solid
Adaptor 1/2" BSP - Solid
01BP08-SPEC.
Adaptor 3/8" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 3/8" BSP - Solid
Adaptor 3/8" BSP - Solid
01BP06-SPEC.
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.8mm bore
02BP0604-08
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. M5 thread for nozzle
02BP0604M5
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.5mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 3.0mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 3.0mm bore
Adaptor 1/2" x 1/4" BSP w. M5 thread for nozzle
Bultkit PLP30
Bultkit PLP30
KIT-M12X330
Adaptor 1/2" BSP w. M8 thread for nozzle
01BP08M8
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 1.0mm bore
Adaptor 1/2" x 3/8" BSP w. M6 thread for nozzle
02BP0806M6
Adaptor 1/2" x 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.3mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.3mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. M6 thread for nozzle
01BP06M6
Adaptor 1/2" BSP w. 4.0mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 4.0mm bore