UN12X18X05
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN12X18X05
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
18 mm
H
5 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar