SPCOL24DC
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SPCOL24DC
24Vdc magnetspole DHL u.stik
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
23.3 mm
Effekt W
29 W
Ensretter indbygget
Nej
Isoleringsklasse
H
Korrosions resistens
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Længde
36.5 mm
Mærke navn
Atos
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Spænding
24 V
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-30 °C
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,25 Kg
Netto vægt
0,25 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
24Vdc magnetspole DHL u.stik