SIT38-N-32
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT38-N-32
Sitex nav, udboret ø32 H7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
32 mm
Aksel notgang
10,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
40 mm
Diameter nav
58 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0171 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0085 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
8.1 daNm
Moment udgang maks.
16.2 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
44
d
58 mm