SIT28-N-16
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT28-N-16
Sitex nav, udboret ø16 H7
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
16 mm
Aksel notgang
5,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
40 mm
Diameter nav
43 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0094 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0047 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
4.5 daNm
Moment udgang maks.
9 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
34
d
43 mm