NS1628MZ36B
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
NS1628MZ36B
1" Indstik (No-Skive) - (28L) M36x2 udv. - 0500N16-36
Specifications
Dimensions and shipping
C
32 mm
E
36 mm
Modell kod
0500N16-36
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Serie
L
Sexkant
36 mm
Slangdimension
1 "