N45X58X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
N45X58X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
58 mm
H
10 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar