MT16-0750
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
MT16-0750
Testslange, ø8 x ø8 A750mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
750 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Testslange, ø8 x ø8 A750mm
Produkt datablad
Others has been looking for
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2