MT14-5000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
MT14-5000
Testslange, M16 x M16 A5000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
5000 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar