MPG050RG1P25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
MPG050RG1P25
Returfilter - 25my nominel - 3/4" BSP
Tilbehør (2)
Reservedele (1)
Elektrisk trykindikator - 1.5 bar
Artikelnummer:
BEA15HA50P01
Elektrisk trykindikator - 2.5 bar
Artikelnummer:
BEA25HA50P01
Spin-on filterelement - 25my nominel - 1"-12" UNF
CG050P25A
Specifikationer
Dimensioner och frakt
By-pass ventil
1.75 bar
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
25 my
Gevind
G 3/4 BSP
H
192 mm
Model kode
MPS050-RU-1-P25-A
Mærke navn
MP Filtri
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
12 bar
Type
Spin-on
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
1,00 Kg
Nettovikt
1,00 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Komplet spin-on returfilter.
Modsvarer Filpro og Gresen
Gevind i filterhovedet: 3/4" BSP
Gevind i Spin-on filterelement 1"-12 UNF.