MF4003P10NB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF4003P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
63 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
680 lpm
Længde
255 mm
Model kode
MF4003-P10N-B
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar