MF1004A10HB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF1004A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
180 lpm
Længde
315 mm
Model kode
MF100-4-A10-H-B
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar