MF0301A10HB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF0301A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
24 mm
Diameter udvendig
52 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
24 lpm
Længde
73 mm
Model kode
MF0301A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar