MBKL3-15L
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MBKL3-15L
Blok/trevejshane-udv M22x1.5 15L - L-boring
Specifications
Dimensions and shipping
Antal veje/positioner
3/2
Boring
L
Diameter rør
15 mm
Korrosions resistens
300 hours DIN 50021
Materiale
Stål
Model kode
BK3-15L - DN 13
Mærke navn
MHA Zentgraf
Overfladebehandling
ZnFe
Pakningsmateriale
NBR, POM (Acetal)
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
500 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,65 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Produkt datablad
Links
Produkt datablad
Others has been looking for
Ball valve DN20 female 3/4" BSP PN 420 bar
Partnumber:
MBKH-G34
Ball valve-female3/4 BSP BKH G3/4 20 1113 1
Partnumber:
BKH-3/4
3-way valve-female 1/4 B BK3 G1/4 06 1123 1 la
BK3-1/4LA
Ball valve-female 1/2 BSP BKH G1/2 13 1113 1 mounting
BKH-1/2DG
Ball valve-male -M16x1,5/ø10 BKH 10l 08 1113 1
BKH-10L
Stainless ball valve RKH 20S 16 4423 EG
RKH20S
Seal kit for ball valve BKH DN06 1113
LW06
Seal kit for ball valve BK3 DN06 1123
BK3ALW06
Stainless ball valve 1/2 BSP RKH G1/2 13 4423 EG 2-tlg.
RKH1/2
Stainless ball valve 3/8 BSP RKH G3/8 10 4423 EG
RKH3/8
Ball valve DN25 male M42x2-30S PN 500 bar
MBKH-30S
Stainless ball valve 1 BSP RKH G1 25 4423 EG
RKH1
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', DN6 SW9, 500 bar, Syrafast
MBKH-G14-SY
Locking plate DN04-13 ball valve
LSW09
Ball valve DN25/32 female 1.1/4" BSP PN 350 bar
MBKH-G114
LSW17
Seal kit for ball valve SKH DN32 3123
LW32
Ball valve DN13 female 1/2" BSP PN 500 bar
MBKH-G12
Ball valve Stainless steel DN13 female 1/2" BSP PN 500 bar