M30904110140
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
M30904110140
HMA3 90 1400 rpm 1.1 Kw 4 pol B14/140 IE3 sort 230/400V 50H
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal motor poler
4
Axel diameter
24 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Bultavstånd
115 mm
Diameter fläns
140 mm
Effekt
1.1 kW
Effekt
1.5 Hk
Effektivitetsklass
IE3
Isoleringsklass
IP 55
Montagetyp
B14A
Motor byggstorlek
90S IEC
Reces
95,0 mm
Rotationshastighet vid 50 Hz
1450 rpm
Spänning
230, 400 V
Ström
AC
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
17,00 Kg
Netto vægt
17,00 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMA3 90 1400 rpm 1.1 Kw 4 pol B14/140 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55