M0904110140
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
M0904110140
HMA2 90 1400 rpm 1,1 Kw 4 pol B14/140 IE2,sort 230/400V
Tilbehør (1)
Fødder til M90S (sæt m/skr) IE2/IE3
Varenummer:
B3-M90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
24 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
115 mm
Diameter flange
140 mm
Effekt
1.1 kW
Effekt
1.5 Hk
Effektivitetsklasse
IE2
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Aluminium
Montagetype
B14A
Motor byggestørrelse
90L IEC
Reces
130,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1420 rpm
Spænding
230, 400 V
Strømtype
AC
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
16,85 Kg
Netto vægt
16,85 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMA2 90 1400 rpm 1,1 Kw 4 pol B14/140 IE2,sort 230/400V 50Hz IP55
Links
Produktpræsentation
Produktpræsentation
Andre kigger på
BK2 2,2KW 24V DC motor
BK2 2,2KW 24V DC motor
Varenummer:
K114080
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
3 kW elmotor 12V blæserkølet (Ny model)
12MA42THSWA
HMA2 90 1400 rpm 1,5 Kw 4 pol B5/200 IE2,sort 230/400V
M0904150200
FS2 4,0KW 24V DC motor
FS2 4,0KW 24V DC motor
K5097773
CI2 3,0KW 24V DC motor
CI2 3,0KW 24V DC motor
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
BS2 2,2KW 24V DC motor
BS2 2,2KW 24V DC motor
HMA3 132 1440rpm 7.5kW 4 pol B5/300 IE3 sort 3x400/690V
M31324075301
DS2 1,5KW 24V DC motor
DS2 1,5KW 24V DC motor
HMA3 90L 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B14/140 IE3 sort 230/400V
HMA2 100 1400 rpm 2,2 Kw 4 pol B5/250 IE2,sort 230/400V
2,2 kW 3000rpm B5/200 alu.L 1x230 V 50Hz IP55
HMC3 160 1470rpm 15,0kW 4 pol B5/350 IE3, sort 400/690V 50Hz
HMC3 160 1470rpm 11.0 kW 4 pol B5/350 IE3 sort 400/690V
HMA3 80 1400 rpm 0.75 Kw 4 pol B14/120 IE3 sort 230/400V 50H
DS1 1,3KW 12V DC motor
DS1 1,3KW 12V DC motor
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel
HMA3 112 900rpm 2,2kW 6 pol B5/250 IE3,sort 230/400V 50Hz IP
MF1 0,4KW 12V DC motor
MF1 0,4KW 12V DC motor