LNG417.217.2
Pakke str.:
25 Set
Min. bestillingsenhed er:
25 Set
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
LNG417.217.2
Let dobbelt rørholder ø17.2-17.2 - Grøn PP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
1
B
14,5 mm
D1
17,2 mm
D3
6,8 mm
Diameter rør
17,2 mm
Farve
Grøn
H
30,5 mm
L1
70 mm
L2
38 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
LNGF-417.2/17.2-PP
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profileret
d2
17,2 mm