Klokke ZFC x B5/225 LMC450AFSZ104
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC450AZ104
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
LMC450AZ104
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Boltcirkel
400 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
16,0 mm
Diameter flange
450 mm
Diameter montagehul
350 mm
Dybde
250 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
225 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
ZFC
Reces mod motor
350 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C