Klokke grp 1 x B5/100-112 LMG250MFS1004S
Artikelnummer:
LMC250M1004S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling grp 1 x 28mm SGEA21FS100+EGE2+SGEA21M05055
Artikelnummer: AKG07FS100M
Boltcirkel
215 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter montagehul
185 mm
Dybde
105 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100, 112 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
1
Reces mod motor
180 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C