KR-21X28.5X3
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-21X28.5X3
Kobberskive 1/2"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
21 mm
Diameter udvendig
28 mm
Højde
3 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
3 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1/2
Passer til UNF gevind
13/16-16
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Materiale: SF-Cu, på en hårdhed udglødet med 45 HB max
Ofte købt sammen med
Brystnippel 1/2" BSP
Brystnippel 1/2" BSP
Varenummer:
01BP08
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
Varenummer:
02BP0806
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
02BP0804
10 pcs
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP ZnNi
02BP0806ZN
Brystnippel 1" x 1/2" BSP med ekstra udboring i 1" enden ZN
02BP1608F25ZN
Brystnippel 1/2" x 1/8" BSP
Brystnippel 1/2" x 1/8" BSP
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP - WD pakning
A15RLWDX
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP - WD pakning
A12LR1/2WDX
Indskruning - ø18L x 1/2" BSP - WD pakning
A18RLWDX
Indskruning - ø6S x 1/2" BSP - WD pakning
A06SR1/2WDX
Banjo - ø15L x 1/2" BSP - teflon tætningsring
SBE15RLWDX
Vinkel indskruning 90° - ø15L x 1/2" BSPT
B15RLX
Indskruning - ø8L x 1/2" BSP
Indskruning - ø8L x 1/2" BSP
A08LR1/2X
Indskruning - ø10L x 1/2" BSP - WD pakning
A10LR1/2WDX
Indskruning - ø6L x 1/2" BSP
Indskruning - ø6L x 1/2" BSP
A06LR1/2X
Indskruning - ø8S x 1/2" BSP
Indskruning - ø8S x 1/2" BSP
A08SR1/2X
Indskruning - ø20S x 1/2" BSP 60°
A20SR1/2AX
Indskruning - ø12S x 1/2" NPT
Indskruning - ø12S x 1/2" NPT
A12S1/2NPTX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø16S x 1/2" BSP
BFE16RS/OAX
Banjo - ø16S x 1/2" BSP - teflon tætningsring
SBE16RSWDX
Kontraventil (->) - ø18L x 1/2" BSP - 1 bar - WD pakning