HMC3400500
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
60 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Diameter ôg
25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
69 mm
Inbyggnadsmått
729 mm
Modell kod
HMC3400500
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
500 mm
Tryck max.
210 bar
Ögbredd
20 mm
Ögbredd topp
20 mm