FXRVZ25SR1WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
FXRVZ25SR1WD
Kontraventil (->) - ø25S x 1" BSP - 1 bar - WD pakning
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
25 mm
Gevind
G 1 BSP
Materiale
Stål
Model kode
FI-RVZ-25SR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Tryk åbning
1 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,531 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation