FXRVZ15LR12WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ15LR12WD
Kontraventil (->) - ø15L x 1/2" BSP - 1 bar - WD pakning
Tilbehør (4)
Dobbelt skærering - ø15L
Partnumber:
FIDS15L
Omløber - ø15L - M22x1.5
Partnumber:
FIM15L
Dobbelt skærering WDDS - ø15L - pakning
FIWDDS15L
Omløber - ø15L - M22x1.5
M15L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
15 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-15LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Package size
Barcode
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information