FXGE18LR34
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
40 varianter
Utvald variant:
FXGE18LR34
Indskruning - ø18L x 3/4" BSP
D1
18 mm
Diameter rør
18 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M26x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
38 mm
L1
47 mm
L2
14,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA18LR34ZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
32 mm
Sekskant
32 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d2
15 mm
i
16 mm