FXGE15LR14WD
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Cutting ring - ø15L
Partnumber: FIDS15L
Diameter rør
15 mm
Dimension i
12 mm
L
31,5 mm
L1
39,5 mm
L2
12,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FXGE15LR14WD
Pakningsmateriale
NBR
S1
22 mm
S2
27 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
15 mm
d2
7 mm
i
12 mm