FXGE15L34U
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
FXGE15L34U
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
Specifications
Dimensions and shipping
D1
15 mm
D2
10 mm
Diameter rør
15 mm
Dimension i
11 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gevind udvendig
3/4-16 UNF
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
32 mm
L1
40 mm
L2
14 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-15L3/4U-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
24 mm
S2
27 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
i
11 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,057 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
Produkt datablad
Frequently bought together with
Clamp 3/4 PI
Clamp 3/4 PI
Partnumber:
Package size:
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
Clamp 3/4" = 26.9 mm
Clamp 3/4" = 26.9 mm
Partnumber:
5.26.9
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
U-bolt 27 mm medium series M0 1.4404 3/4 with 2 nuts and 2