DKE-1611-X12-DC Atos magnetventil Cetop5
Varenummer:
DKE1611-G
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal väger/positioner
4/2
Flödeshastighet nominell LMin
150 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Kontakt typ
DIN EN 175301-803 Form A
Modell kod
DKE-1611-X12-DC
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG10
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V
Standard ISO
ISO 4401
Ström
DC
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck T max.
210 bar
Tryck max.
350 bar
Åtdragning moment
15 Nm