DFI3/8X30
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
7 varianttia
Valittu variantti:
DFI3/8X30
Rørflange 3/8" BSP - (4) Boltcirkel 30mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
18.77X1.78S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x20 mm
Boltcirkel
30 mm
Gevind indvendig
G 3/8 BSP
I
30 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
18,77X1,78S mm
Overfladebehandling
Hvidforzinket
Pakningsmateriale
NBR
Shore
70
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,19 Kg
Nettovikt
0,19 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss