ARAM20/350H
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
ARAM20/350H
Atos el. trykbegr. ventil ARAM-20/10/350-LX24DC
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
350 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
ARAM-20/350H
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
G 3/4 BSP
Spænding
24 V
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
120 bar
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
350 bar
Trykindstilling min.
8 bar