6KVH06-024
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
6KVH06-024
Magnetspole 24Vdc
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22.1 mm
Effekt W
29 W
Længde
53 mm
Mærke navn
Poclain hydraulics
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Magnetspole 24Vdc
Others has been looking for
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
Partnumber:
740224D
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
SD6, 12Vdc solenoid for unload ervalve
Partnumber:
2X4311012
Min. order quantity is:
Solenoid D15 12VDC f/DFE052/DFE080