6050.8PPH
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
6050.8PPH
Svær rørholder ø50.8 - Grøn PPH - DIN 4 Svær
Tillbehör (1)
Sexkantskruv M12x100, Tunga Serien
Partnumber:
AS6S
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
45 mm
D1
50,8 mm
DIN storlek
4
Diameter rör
50,8 mm
Färg
Grøn
Grupp Stauff
6S
H
89 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Modell kod
6050.8-PP-H
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Glat
Package size
0 Set
Barcode
Gross weight
0,17 Kg
Net weight
0,17 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Svær serie rørholder i polypropylen (standard).
Temperaturområde: -30° til +90°C.