5TIR110410
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR110410
SD16/6 boltsæt 6 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
6
Flow Nominel
140 lpm
Længde
410 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar