5TIR110266
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR110266
SD16/3 boltsæt 3 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
3
Flow Nominel
140 lpm
Længde
266 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar